You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dlaczego warto?

Krótka historia Muzeum Klocków w Karpaczu

W blasku pierwszych promieni słońca, 6 stycznia 2015 roku, otworzyliśmy drzwi do krainy, gdzie marzenia stają się rzeczywistością – do naszego Prywatnego Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego.


Od tamtej pamiętnej chwili, nieprzerwanie dążymy do tego, by każdy krok, który postawicie w naszym muzeum, był krokiem w niezwykłą podróż. Serce Karpacza skrywa naszą prywatną kolekcję, w której każdy klocek, każdy detal jest świadectwem naszej pasji.

Nie jesteśmy zwyczajnym muzeum. Jesteśmy miejscem, gdzie dusza spotyka się z kreatywnością. Miejsce, które nasza rodzina i przyjaciele napełnili życiem i magią. Tu, wśród kolorowych budowli, klocki Lego żyją, śmieją się, tańczą... reagują na Was – naszych wspaniałych gości.

Jesteśmy pionierami, twórcami pierwszej w Polsce stałej wystawy poświęconej Lego. W naszym zespole biją serca ludzi, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, by magia klocków Lego była odczuwalna na każdym kroku.
Każdy element, stanowiący składową naszej wystawy od gablot, makiet po ich oprogramowanie stworzylismy własnoręcznie.

Muzeum Klocków to najciekasza atrakcja dla całej rodziny którą zwiedzliśmy w całym Karpaczu!

Jesteśmy autorami i założycialmi pierwszej stałej wystawy poświęconej Lego w Polsce. Nasz zespoł złożony jest ze wspaniałych ludzi którzy wkładają swoją pasję i doświadczenie w to co możecie u nas zobaczyć

Dosłownie wszystko co zobaczycie w naszym muzeum to prywatna nasza prywatna kolekcja, stworzona przez nasz zespół. Eksperymentujemy, tworzymy i wdrażamy nowinki technologiczne które ożywiją naszą ekspozycję. W roku 2022 udało nam sie uruchmoić stałą pracownie w której codziennie trwają prace nad nowymi elementami ekspozycji.

Nasze muzeum stale się rozwija i jest na bieżąco serwisowane, naszym założeniem jest aby Was stale zaskakiwać nowymi elementami lub usprawniać jeszcze mocniej to co już jest w naszym Muzeum, naprawdę wkładamy tutaj mnóstwo serca i dobrej energii

Życzymy miłej zabawy :)